× وبلاگ نمونه کار ها شرکت های همکار ویدیو ها درباره من

مشاغلی که به دست تلگرام ایجاد شدند

علی امیری | ۱۷ دی


مشاغلی که به دست تلگرام ایجاد شده اند امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و مخصوصا رسانه ها، کسب کارهای زیادی هم رونق گرفته، ایجاد شده یا در حال شکوفایی هستند. رسانه در رونق اقتصادی بهتر از چندین قانون عمل میکند و درمیدان صنعت تاثیر خود را میگذارد .امروز میخواهم بپردازم به شغل هایی که با برنامه تلگرام ایجاد شده اند.

1- تبلیغ در کانال های تلگرامی

برنامه تلگرام این اجازه رو به کاربران خود داده تا بتوانند کانال یا گروهی ایجاد کنند و عضو هایی را وارد کانال خود کنند . مدیران کانال هنگامی که عضو های خود را افزایش میدهند شرایطی را فراهم میکنند که از شرکت ها ، اداره ها، مغازه ها و یا حتی کانال های تلگرامی دیگر تبلیغات بگیرند که این کار درآمدی برای مدیر کانال دارد زیرا زحمت راه اندازی کانال و جمع کردن عضو با مدیر کانال بوده و هر تبلیغی که در کانال گذاشته میشود سود دارد و این تبلیغ به سود طرفی که برای او تبلیغ شده است هم وجود دارد زیرا افراد کانال با مشاهده تیزر تبلیغاتی به سمت آن شرکت یا کانال جذب می شوند ) هرچه زیبایی تیزر تبلیغاتی بیشتر باشد افراد بیشتری جذب آن می شوند

کسب در آمد از تلگرام

2-بازار کار طراحان گرافیکی

طراحی گرافیکی همیشه مشتری های مخصوص به خود را داشته ولی این بازار در چند سال اخیر برای طراحان کساد شده بود چون وسیله ای برای شناساندن خودشان به مشتری های این حوزه نداشتند. پیشرفت رسانه هایی مثل تلگرام باعث شد که راحت ترین و ارزان ترین مسیر ارتباطی بین مشتری و طراح پیاده شود. در این محیط طراحان توانایی ارتباط مستقیم با مشتری، پخش تبلیغات و نمایش نمونه کار های خود را دارند. یکی از بازار هایی که تگلرام و این گونه نرم افزارها باعت رونق آن شدند، بازارکار طراحان گرافیکی بود.

3-برند سازی

افرادی هستند که همیشه دوست دارند که برند شوند و از این طریق کسب و درآمد کنند ولی این کار تا چند سال اخیر سخت بود. طی این سال ها با افزایش رسانه هایی نظیر تلگرام این راه راحتر به نظر میرسد. این گونه افراد از طریق های مختلف مثل انجام حرکات نمایشی، ساخت صنایع دستی، آموزش ، حرکات ورزشی ،بازیگری و کلی را دیگر به مشهوریت میرسند. بعد از این مرحله تعداد زیادی از افراد در رسانه های مختلف این گونه افراد را دنبال میکنند که زمینه کسب درآمد را برای افرادمشهور فراهم میکنند. این گونه افراد از طریق فروش، تبلیغ و اجرا درآمد های میلیونی کسب میکنند.

کسب در آمد از تلگرام

4- فروشگاه های اینترنتی

در زمان های قبل از شکل گیری رسانه های اجتماعی خرید و فروش فقط از طریق روش سنتی قابل انجام بود و هیچ خلاقیتی در حوزه اتفاق نمی افتاد ولی با ظهور رسانه این حوزه متحول شد. این رسانه ها زمینه و امکانات لازم برای عوض کردن این چرخه را دارا بودن و توانستن انقلابی در حوزه خرید و فروش ایجاد کنند. مزیت فروشگاه اینترنتی با روش های سنتی در سرعت و راحتی آن بود. از این طریق شما میتوانید تمام اجناس مورد نیاز خود را به صورت دقیق مقایسه و انتخاب کنید ولی این موضوع از لحاظ فیزیکی با محدویت زمانی و مکانی همراه خواهد بود. فروشگاه های باعت رونق در تولید شدند و هزینه های گزاف تبلیغات را تا حد قابل توجهی کاهش دادند. البته محیط فروشگاه های اینترنتی با وجود افراد سودجو و کلاه بردار به محیطی نا امن تبدیل شده که با هوشیاری و خرید از مراکز مورد اعتماد میتوانید این خطر را کاهش دهید.

کسب درآمد از تلگرام

5- آموزشگاه های آنلاین

یکی از مشاغلی خیلی خیلی با ظهور رسانه های اجتماعی رونق گرفت و رشد کرد، آموزشگاها بودند. با وجود محیطی مثل تلگرام روش های سنتی آموزش بسیار تغیر کردند و با شرایط موجود هماهنگ شدند. در روش قدیمی تدریس جذابیت کافی وجود نداشت، از تصاویر و فیلم ها استفاده نمیشد و معلم یا مدرس در زمانی محدو در اختیار دانش آموزان قرار داشتند. رسانه های محبوب اجتماعی این قاعده را به کلی تغیر دادند و محیط های خشک را به محیط های پویا تبدیل کردند. رسانه های روش های آموزش را هم تغیر دادند، استفاده کتاب را کم کردند، محدودیت مکانی و زمانی را با فیلم های آموزشی از بین بردند و مدرسان در تمامی ساعت در اختیار دانش آموزان قرار دادند. نرم افزار های قدرتمند رسانه ای نظیر تلگرام، زیر ساخت، سرعت و راحتی فوقالعاده ای دارند. این موارد تمام نیاز های یک کار، شخص و گروه را برطرف میکند. برای شروع هر کسب و کار در رسانه های اجتماعی تمام موارد آماده هستند و فقط همت شما را نیاز دارن


بخش نظراتنظری نیست . اولی رو تو ثبت کن :)

راه های ارتباطی :

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به Ali amiry | علی امیری است - 1400-2021