× وبلاگ نمونه کار ها شرکت های همکار ویدیو ها درباره من

علی امیری هستم

برنامه نویس و طراح وب سایتدرباره من :

سلام؛ علی امیری هستم هنرجوی رشته شبکه و نرم افزار،حدود 3 سال در حوزه برنامه نویسی وب و تدوین فعالیت دارم. شروع فعالیت من در حوزه برنامه نویسی وب به صورت fullstack از زمان انتخاب رشته من شروع شد . علاقه ی من به برنامه نویسی وب تقریبا از بچگی بود و با انتخاب رشته تونستم وارد حوزه مورد علاقه خودم بشم. این علاقه باعث افزایش انگیزه من شد و من طراحی وب رو با html , css رو که پایه و اساس طراحی وب هست ،شروع کردم .بعد از اون وارد مباحث سئو و طراحی ریسپانسیو شدم تا بتونم وب سایت های سئو فرندلی درست کنم . برای بحث مدیریت سایت ها یه فضای خالی و خلاء احساس میکردم که با کمک یکی از دبیرهامون وارد بحث بک اند back-end شدم که در دنیایی جدید هیجان انگیزی رو به برای من بازکرد امیدوارم از طریق رسانه های خودم (سایت،اینستاگرام و .....) به تمامی عزیزانی که میخوان در حوزه طراحی وب فعالیت داشته باشند ، در حد توانم کمک کنم .

03 سال سابقه کاری

تخصص های من :

فتوشاپ : 60%


90% : html,css


پریمیر : 50%


سئو : 60%


طراحی ریسپانسیو : 60%


90% : php
ورود به دنیای صفر و یک ها :

تا قبل از ورودم به پایه دهم هنرستان و انتخاب رشته ، تماس خاصی با کامپیوتر به جز بازی های بدون برنامه و بعضی اوقات تحقیقات برای مدرسه تماس خاصی با کامپیوتر نداشتم. اما همیشه کنجکاو بودم که این کامپیوتر و برنامه ها مخصوصا سایت ها چگونه طراحی و عملیاتی میشن. این سوال همیشه همراه من تا مهر ماه 1397 که رسما وارد رشته کامپیوتر شدم. اون ماه های اول که وارد کامپیوتر شدم رو به هیج عنوان فراموش نمی کنم ، جزء بهترین روز های زندگی من بود . با دوستام و با تمام اشتیاق هرچیزی که مربوط به کامپیوتر بود رو یاد میگرفتیم . شبکه ، سخت افزار، ویروس نویسی ، برنامه نویسی و ..... این وضعیت ادامه پیدا کرد که تا زمانی که من وارد حوزه طراحی وب شدم. این حوزه از روز اول تا به امروز جذاب و مهیج بود .برنامه نویسی ویندوز :

برنامه نویسی ویندوز یکی از مباحث مورد علاقه من بود ولی نه به اندازه طراحی وب. پایه دهم و یازدهم رشته شبکه نرم افزار ، شما به زبان برنامه نویسی #C آشنا میشید و تا سطح مقدماتی رو به بالا اون رو یاد میگیرید . من به این زبان خیلی علاقه مند شدم چون بر پایه C بود و سینتکس بسیار راحتی هم داشت. من روی این زبان خیلی پگیر بودم در حدی که تا سطح متوسط رو به بالا یاد بگیرم که خیلی از اساتید ترمز من رو کشید . زبان #C از رده خارج شده و فقط در ایران بازار کار نسبی دارد. با توصیه و کمک ایشون وارد زبان برنامه نویسی پایتون شدم


راه های ارتباطی :

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ali amiry | علی امیری است - 1399-2020